Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bio voskové zábaly páteře a kloubů

 Natural Spa Wax“ nová metoda k léčení bolestí páteře a kloubů využívající  činky včelích produktů, olivového oleje a šetrné využití tepelné energie v kombinaci s masáží. Cílem Natural Spa Wax je rozvést takzvané plíživé teplo sálající přes voskový bio zábal z místa aplikace pomocí masážních tahů chladných méně prokrvených částí těla klienta.

Zažijte kouzelnou sílu tepla. Prohřáté tělo poskytuje pocit spokojenosti a hlubokého sebevědomí. Díky kombinaci masážních technik, speciálních masážních prostředků a tepla, působí tato procedura velmi povzbudivě a harmonizačně.Včelí produkty obsažené v zábalu i masážním prostředku mají výjimečné účinky, ve kterých se projevuje slunce, léto a teplo. Tato procedura spočívá v provedení celotělové masáže v kombinaci s bio voskovým zábalem. V průběhu masáže se aplikuje na oblast zad bio voskový zábal (včelí vosk aj.) formou tzv. plíživého tepla. Tato forma tepelné terapie zajistí rovnoměrné prohřátí, ale není při ní tělo teplem zatěžováno, provokováno či drážděno - tělo si samo rozhodne jak a kolik tepla přijme.                                                                                                                                                                                                                                         

 Indikace:

- subakutní a chronické stavy revmatického a traumatického původu, artrózy, svalové kontraktury, bolesti kloubů a páteře, obezita, celulitis, vhodné pro zvýšení lokálního prokrvení.