Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše komentáře

Vážení pacienti, níže můžete vložit Vaše připomínky k našemu zdravotnickému zařízení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Miluše Krejčířová, 25. 1. 2018 13:04)

Chtěla bych touto cestou poděkovat zdravotnímu personálu fyzioterapie ,za jejich péči o pacienta,za úžasný přístup k lidem a v neposlední řadě,za jejich odborné zásahy,které nám nemocným,pomáhají.
S léčebným tělocvikem i ostatními úkony (rašelina),s radami,které jsem si odnesla domů i s papírovým materiálem,podle kterého si mohu doma sama cvičit, jsem velmi spokojena.
Samozřejmě,že si nepřeji být opět nemocná,ale budu-li zase někdy muset navštívit odborného lékaře ortopeda,bude to jedině
Ortopedie a fyzioterapie s.r.o. na Pražské ulici v Blansku.
Ještě jednou moc děkuji. Miluše Krejčířová

Reakce

(Dr. Jelínek Oldřich, 25. 1. 2018 14:46)

Vážená paní Krejčířová, děkujeme moc za kladnéhodnocení naší práce. Moc nás to těší. Dr. Jelínek

Re: Reakce

(Miluše Krejčířová, 25. 1. 2018 19:04)

Děkuji za rychlou odpověď.Zdraví M.Krejčířová

Jewett

(Dr. Jelínek, 1. 5. 2015 18:23)

Dobrý den, existují ještě jiné ortézy na stabilisaci oblasti dolní Th páteře, ale obávám se, že vzhledem k Vaší dg. alternativa k Jewettu není. Rozhodující slovo by měl mít lékař, který Vás sleduje /ortézy Sanomed.cz - http://www.sanomed.cz/e-shop/individualni-proteticke-pomucky/trupove-ortezy/.

Ortéza

(Andrea Králíková, 30. 4. 2015 12:43)

Dobrý den, děkuji předem za každou odpověď. Potřebovala bych poradit ohledně korzetu. Mám patologickou zlomeninu obratle Th11 (onkologické onemocnění) a nosím již rok JEWET trupovou ortézu ... mám jen dotaz jestli neexistuje na trhu i jiný druh orézy či koretu, kterých bych mohla nosti než zn. JEWET. Nevím kde se mám poradit.
Moc děkuji a přeji hezký den. :)

výběr kolenní ortézy

(Katka Valentová, 15. 12. 2014 18:41)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost konzultace či na správný výběr rámové čtyřbodové ortézy na mé velice nestabilní levé koleno. Hrála jsem 20 let fotbal, nyní mám po 2 plastikách LCA (11/2012 a 11/2013), chtěla bych se vrátit k aktivnímu sportování, ale koleno je v některých situacích viklavé, nestabilní a navíc mám velký strach z rotačních pohybů a možného opětovného zranění. Byla by vhodná M.4s - čtyřbodová kolenní ortéza či nějaká jiná?
Děkuji za radu, s pozdravem Valentová Katka

Re: výběr kolenní ortézy

(Dr. Jelínek, 15. 12. 2014 20:14)

Dobrý den, k tomu , abych mohl doporučit vhodnou ortézu při nestabilitě kolena po opak. operacích, je nutné si koleno vyšetřit. Pokud máte o toto zájem, je třeba se objednat.
Dr. Jelínek

Levé rameno

(Krohová Jarmila ,Kyjov, 24. 7. 2014 7:29)

Dobrý den, včerejší návštěva u pana MUDr. Jelínka byla velmi příjemná,má velmi hezký přístup k pacientům,velmi si ho vážím a budu rozdávat pozitivní reference.Pochválit je třeba i sestřičku, velmi vstřícná.

sestřička

(Dagmar, 3. 6. 2014 13:41)

Dobrý den, ráda bych se zastala milé a empatické sestřičky, která, dle mého názoru, vždy ráda vyjde vstříc, pokud je to aspoň trošku možné. Pan MUDr. Jelínek je vynikající odborník, proto má v čekárně plno. Pokud někdo zanedbá prevenci a najednou si vzpomene, že ho něco akutně bolí, tak si ale pak nemůže stěžovat na sestřičku, která ten čas navíc asi nevykouzlí.

Koleno

(Marcela, 30. 5. 2014 13:28)

K přístupu pana doktora Jelínka nemám jediný komentář,vždy mě pomohl,narozdíl od sestry která mě jednou v telefonu sdělila,že mě objedná za 2 týdny,ačkoliv jsem ji prosila,že mám velké bolesti v koleni a poté za týden opět,když jsem osobně přišla a chtěla jsem ošetřit,protože bolest neustávala a chtěla jsem s panem doktorem mluvit,řekla mi,že pan doktor na mě nemá čas,že bere jen objednané pacienty a že mě objedná opět za 2 týdny.P řála bych jí,aby se k ní také tak někdo zachoval,až bude v takové situaci jako já a bude muset trpět v práci bolestí!

Re: Koleno

(Dr. Jelínek, 30. 5. 2014 17:25)

Omlouváme se, pokud jsme Vám způsobili nepříjemný zážitek. Objednávání pacientů je nutné, abychom omezili zbytečné čekání pacientů v čekárně. Pokud je to možné ošetříme i akutní pacienty. Ale v čase ,kdy jste přišla, to možné nebylo. Došlo by k dalšímu zpoždění mnoha dalších pacientů. Na akutní ošetření slouží praktičtí lékaři, příp. pohotovosti. Bohužel se nám opakovaně hlásí pacienti jako akutní ošetření ale velmi často se o akutní ošetření nejedná. Dá se to těžko odlišit.

Spokojenost

(Šebelová, 10. 3. 2014 7:56)

Dobrý den.Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr. Jelínkovi .Mohu o něm mluvit v samých superlativech.Za sebe a rodinu mohu jen doporučit.